تاریخچه و معرفی کمپانی هواوی

تاریخچه و معرفی شرکت هواوی
هواوی یک شرکت تعدادی ملیتی است که موضوع فعالیت اصلی‌اش نتورک , امکانات ارتباطی و ارایه خدمات است . اگر چه که عموم ایرانیان هواوی را تحت عنوان کمپانی چینی سازنده تلفن همراه تلفن همراه میشناسند و گوشی تلفن همراه هواوی برای ایرانیان از سایر زمینه‌های فعالیت گروه هواوی پررنگ خیس است . بنابر مطالب پخش شده در ویکی پدیا ( اکونومیست ) , هواوی حال حاضر وسیع ترین شرکت ارایه دهنده سرویس‌های ارتباطی در عالم است . هواوی در سال 1987 بوسیله رن ژنگفی شالوده گذاری شد و تحت عنوان تولید کننده تجهیزات مخابراتی کار خویش را آغاز کرد . تیم هواوی امروزه بالغ بر 140 هزار نفر کارمند دارااست . آمار جذاب اعتنا اینجاست که حدود نیمی از این اشخاص در بخش‌های گوناگون تحقیق و توسعه و گسترش کمپانی مشغول‌اند . بخش تحقیق و توسعه و گسترش هواوی در کشورهای چین , ایالات متحده , آلمان , سوئد , هند , روسیه و ترکیه فعال است . معنی واژه هواوی در لهجه چینی به عبارت “ دستاورد چینی ” قابل تفسیر است . کمپانی هواوی خویش ترجیح می‌دهد مارک هواوی با تلفظ “ wah - way ” – “ وا وی ” خوانده شود .

دو خصوصی معروف از محصولات تلفن همراه هواوی وجود دارا هستند , سری اسند و خصوصی هانر . اسند به معنای نقط ی اوج به چنگ آوردن و هانر به معنای افتخار است . نامگذاری محرمانه اسند , پر بیراه نیست و می‌توان ادعا نمود هواوی در دنیای تبلت و موبایل موبایل با سری اسند مطرح شد و به نقط ی اوج خود رسید . شرکت هواوی تمرکز متعددی بر صرفه جویی در روند ایجاد و افزایش منفعت وری دارااست . به طوریکه با دقت به قیمت تمام شده گوشی هواوی در بازار جهانی , می‌توان اعلام‌کرد هواوی تماما بدین هدف دست یافته است . با سیاست سود وری و کاهش هزینه ساخت , ارزش گوشی هواوی همواره در توا‌ن پایین‌تری نسبت به گوشی سامسونگ و موبایل سونی و دیگر سازندگان موبایل بوده است . در کنار منصفانه بودن بها تلفن همراه و تبلت هواوی , تجربه یک‌سری ساله نشان داده است که از نظر تلاش و کیفیت , تولیدها هواوی با طولانی تر برندهای مشابه قابل رقابت هستند . اگرچه که تلفن همراه هواوی به گوشی قابل پذیرش مشهور است .

در سال 2006 مجموع فروش جهانی هواوی به حدود 11 میلیارد دلار آمریکا رسید . این رقم در سال 2009 به 20 میلیارد دلار رسید . فایده حاصله شرکت هواوی در سال 2014 بالغ بر 5 میلیارد دلار آمریکا بوده است . هواوی امروزه با شرکت‌هایی مانند وودافون , تی گوشی و موتورولا قراردادهای همیاری نزدیکی دارااست .

هواوی علاوه بر موبایل موبایل و تبلت , در موضوع مودم‌های یار و همدم و گجت‌های پوشیدنی نیز فعالیت‌هایی داشته است .

امروزه عمده تولیدات تولیدی هواوی از سیستم برهان اندروید به کار گیری مینمایند . گوشی‌های هواوی میزان بالایی از بازار جهانی را تصرف کرده‌اند و با معرفی تبلت محبوب Huawei X1 , هواوی توانست در بازار تبلت به اقبال مناسبی دست یابد .They posted on the same topic

Trackback URL : https://hullnewman90.werite.net/trackback/492042

This post's comments feed